Novinky

ložiská slide1 ložiská slide2 ložiská slide3 ložiská slide4

Novinky

Sme autorizovaný distribútor spoločnosti Bando.

BANDOSpoločnosť Bando začínala ako prvý výrobca remeňov v Japonsku. Tejto spoločnosti sa podarilo až doposiaľ dosiahnuť vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov prostredníctvom neustáleho vývoja nových produktov a technológií. Značka Bando sa stala synonymom prvotriednych produktov a vynikajúcich služieb na celom svete. Túto značku zastupuje 14 krajín s 19 spoločnosťami v Európe, Severnej Amerike a Ázii.

HANNOVER MESSE

Považujeme za našu povinnosť Vám prinášať najkvalitnejšie produkty, ako aj najinovatívnejšie riešenia Vašich problémov. Práve z tohto dôvodu sa každoročne zúčastňujeme prestížneho strojárenského veľtrhu Hannover Messe, ktorý sa koná v meste Hannover v Nemecku. Hannover Messe je najväčší svetový veľtrh priemyselných technológií. Všetky kľúčové technológie a kľúčové oblasti priemyslu – výskum, vývoj, priemyselná automatizácia, IT, priemyselné dodávky, výrobné technológie, služby pre energetiku a technológie mobility. Tím našich najlepších špecialistov, na čele s vedením, si každý rok prináša množstvo nápadov a akcií, na ktoré sa môžete tešiť počas celého roka.

Navštívili sme HANNOVER MESSE 2017
foto po kliknutí

Navštívili sme HANNOVER MESSE 2018
foto po kliknutí

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2018

Ako po iné roky, aj tento rok sme sa zúčastnili Medzinárodného veľtrhu strojov, nástrojov, zariadení a technológií, ktorý sa uskutočnil 22.05.2018 - 25.05.2018 v Agrokomplexe Nitra.

Naše tímy sa zúčastnili školenia v spoločnosti ZKL Group

Mali sme tú česť byť jeden z hlavných sponzorov EUROPEAN HILL CLIMB CHAMPIONSHIP 2017 BMW Z4 GT3

Odteraz ešte dostupnejšie REMEŇOVÉ PREVODY!

Odteraz ešte dostupnejšie REMEŇOVÉ PREVODY! Radi by sme Vás oslovili s našou ponukou ohľadne remeňových prevodov.
Ponúkame Vám bezplatnú službu na zaškolenie Vašich zamestnancov, konštruktérov, údržbárov, kolegov.
Naši špecialisti v spolupráci s výrobcami Vám poskytnú prvotriedny servis a poradenstvo pri zaškolení a optimalizovaní správneho technického riešenia, skladovania, merania súosovosti remeníc, merania napnutia remeňov – skrátka všetkého čo patrí k remeňom.
Budeme veľmi radi, ak Vás budeme môcť navštíviť a znížiť Vaše náklady na údržbu.
V prípade potreby poskytneme aj školiacu miestnosť v Bratislave, kde Vás radi privítame.