Predajňa Valivé ložiská P & M, Trenčín

preloader
Predajňa Trenčín Predajňa Trenčín Predajňa Trenčín Predajňa Trenčín

Valivé ložiská P & M, Trenčín

Vážení zákazníci, chcete pohodlne nakupovať?

Radi Vás privítame v našej špecializovanej predajni na Zlatovskej ulici č. 2205, kde Vás ochotne obslúži skúsený a ochotný personál, pre ktorý žiaden Váš problém nie je neriešiteľný. Široký sortiment produktov pre Vašu firmu, dielňu či domácnosť u nás nájdete vo veľkej miere skladom, preto neváhajte a príďte sa presvedčiť. Pre všetkých máme pripravené rôzne darčeky a výhodné akcie.

Radi Vás privítame v našej špecializovanej predajni na Zlatovskej ulici č. 2205 v Trenčíne.

Kontakt predajňa Trenčín:

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Zlatovská 2205, 911 05 Trenčín, Slovakia
GSM:+421 910 191 843
E-mail: zlatica@valiveloziska.sk
IČO: 44512023
DIČ: SK2022736386
IČ DPH: SK2022736386

Otváracie hodiny:

Pon: 08:00 - 16:30
Uto: 08:00 – 16:30
Str: 08:00 – 16:30
Štv: 08:00 – 16:30
Pia: 08:00 – 16:30
Sob: 08:00 - 12:00
Ned: zatvorené


Vedúci predajne Trenčín:

Zlatica Behancová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 32 640 12 01
Fax.: +421 32 640 12 01
GSM: +421 910 191 843
E-Mail: zlatica@valiveloziska.sk


Predajňa:

Lucia Husárová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.:+421 32 640 12 01
Fax.:+421 32 640 12 01
GSM.:+421 903 501 663
E-Mail: lucia@valiveloziska.sk

Rastislav Fiantok

Slovenský, Ruský jazyk
Tel.:+421 32 640 12 01
Fax.:+421 32 640 12 01
GSM.:+421 903 501 676
E-Mail: rastislav@valiveloziska.sk


Špecialista na remene

Peter Siták

Slovenský, nemecký
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 552 663
E-mail: peter@valiveloziska.sk


Obchodné a technické oddelenie:

Milan Mošať

Slovenský, nemecký , poľský jazyk
GSM: +421 910 191 841
E-mail: milan@valiveloziska.sk

Pavol Sjekel

Slovenský , ruský, poľský jazyk
GSM: +421 903 501 664


Ekonomické oddelenie:

Stanislava Sjeklová

Slovenský, anglický , francúzsky jazyk
Tel.: +421 2 59 49 06 45
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 191 842
E-mail: stanislava@valiveloziska.sk

Mapa - Kde nás nájdete v Trenčíne