fallback

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Potrebujete ložisko, gufero, klinové remene, reťaze či oleje?

Kvalitne, rýchlo a spoľahlivo sme tu pre Vás už 25 rokov. Dávame Vám istotu spoľahlivo fungujúceho ložiska pri minimálnych obstarávacích nákladoch.

Prvý predajca ložísk so sídlom v Bratislave

Nová predajňa v Trenčíne

Srdečne Vás pozývame do našej špecializovanej predajne v Trenčíne.

Náš ochotný personál Vám s radosťou pomôže pri výbere sortimentu.

Nová predajňa v Trenčíne
Nová predajňa v Trenčíne Logo Valivé ložiská P & M Špecializovaná predajna na Zlatovskej ulici v Trenčíne

Naša špecializovaná predajňa

Privítame v našej špecializovanej predajni na Odborárskej ulici v Bratislave.

Široký sortiment produktov pre Vašu firmu, dielňu či domácnosť u nás skladom.

viac
Naša špecializovaná predajňa Široký sortiment produktov špecializovaná predajna na Odborárskej ulici v Bratislave. Odborárska ulica v Bratislave
Naša špecializovaná predajňa

Veľkoobchod a maloobchod s valivými ložiskami v Bratislave a v Trenčíne

valive loziska PM

Kontakt Valivé ložiská P & M, Bratislava:

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Odborárska 1, 831 02 Bratislava, Slovakia
Telefón: +421 2 555 66 226
E-mail: predajna@valiveloziska.sk
Telefón: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 502 663
GSM: +421 903 502 664
IČO: 44512023
DIČ: 2022736386
IČ DPH: SK2022736386

Otváracie hodiny:

Pon: 07:30 - 16:30
Uto: 07:30 - 16:30
Str: 07:30 - 16:30
Štv: 07:30 - 16:30
Pia: 07:30 - 16:30
Sob: 08:00 - 12:00
Ned: zatvorené

Kontakt predajňa Trenčín:


Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Zlatovská 2205, 911 05 Trenčín, Slovakia
E-mail: zlatica@valiveloziska.sk
Telefón: +421 910 191 843
Fax: +421 32 640 12 01
IČO: 44512023
DIČ: SK2022736386
IČ DPH: SK2022736386

Otváracie hodiny:

Pon: 08:00 - 16:30
Uto: 08:00 - 16:30
Str: 08:00 - 16:30
Štv: 08:00 - 16:30
Pia: 08:00 - 16:30
Sob: 08:00 - 12:00
Ned: zatvorené


Asistentka riaditeľa:


Mgr. Kristina Nikolaeva

Slovenský, ruský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 594 90 645
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 904 350 664
E-mail: kristina@valiveloziska.sk


Obchodné a technické oddelenie:


Milan Mošať

Slovenský, nemecký, ruský jazyk
GSM: +421 910 191 841
E-mail: milan@valiveloziska.sk

Pavol Sjekel

Slovenský jazyk
GSM: +421 903 501 664

Nikoleta Meryová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 503 667
E-mail: nikoleta@valiveloziska.sk

Michal Lauro

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 502 664
E-mail: predajna@valiveloziska.sk

Zuzana Mošaťová

Slovenský, anglický, nemecký jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 902 402 663
E-mail: zuzana@valiveloziska.sk


Marketingové oddelenie:


Andrea Šimráková

Slovenský jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 915 664
E-mail: andrea@valiveloziska.sk

Lucia Husárová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 32 640 12 03
Fax.: +421 32 640 12 03
GSM: +421 903 501 663
E-mail: lucia@valiveloziska.sk


Špecialista na remene:


Peter Siták

Slovenský, nemecký jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 552 663
E-mail: peter@valiveloziska.sk


Predajňa Trenčín:


Zlatica Behancová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 32 640 12 01
Fax.: +421 32 640 12 01
GSM: +421 910 191 843
E-Mail: zlatica@valiveloziska.sk

Vladislav Murcina

Slovenský, Ruský jazyk
Tel.: +421 32 640 12 01
Fax.: +421 32 640 12 01
GSM.: +421 903 501 676
E-Mail: vladislav@valiveloziska.sk



Predajňa Bratislava:


Robert Smolárik

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421911501664
E-mail: robert@valiveloziska.sk

Matej Krampl

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 916 664
E-Mail: matej@valiveloziska.sk

Katarína Molitorisová

Slovenský, ruský jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 503 669
E-mail: katarina@valiveloziska.sk


Ekonomické oddelenie:


Stanislava Sjeklová

Slovenský, anglický, francúzsky jazyk
Tel.: +421 2 594 90 645
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 191 842
E-mail: stanislava@valiveloziska.sk

Veronika Hampelová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 594 90 645
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 501 664
E-mail: veronika@valiveloziska.sk


Sklad Bratislava:


Igor Sasko

Slovenský jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 503 664
E-Mail: sklad@valiveloziska.sk



Mapa - Kde nás nájdete v Bratislave



Mapa - Kde nás nájdete v Trenčíne