fallback
lozisko logo bearings

Naše specializovaná prodejna

Vážení zákazníci, chcete pohodlně nakupovat?

Široký sortiment produktů pro vaši firmu, dílnu nebo domácnost u nás najdete ve velké míře skladem, proto neváhejte a přijďte se přesvědčit. Pro všechny máme připravené různé dárky a výhodné akce.

Naša špecializovaná predajňa predajňa 1 predajňa 2 predajňa 3

Kontakt, Valivé ložiská P & M, s.r.o.:

valive loziska PM

Valivé ložiská P & M, s.r.o.

Odborárska 1, 831 02 Bratislava, Slovakia
Telefón: +421 2 555 66 226
E-mail: predajna@valiveloziska.sk
Telefón: +421 2 555 67 458
GSM:+421 903 502 663
GSM:+421 903 502 664
IČO: 44512023
DIČ: SK2022736386
IČ DPH: SK2022736386

Otváracie hodiny:

Pon: 07:30 - 16:30
Uto: 07:30 – 16:30
Str: 07:30 – 16:30
Štv: 07:30 – 16:30
Pia: 07:30 – 16:30
Sob: 08:00 - 12:00
Ned: zatvorené




Obchodné a technické oddelení:

Milan Mošať

Slovenský, nemecký, ruský jazyk
GSM: +421 910 191 841
E-mail: milan@valiveloziska.sk

Pavol Sjekel

Slovenský jazyk
GSM: +421 903 501 664

Nikoleta Meryová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 503 667
E-mail: nikoleta@valiveloziska.sk

Michal Lauro

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 502 664
E-mail: predajna@valiveloziska.sk

Zuzana Mošaťová

Slovenský, anglický, nemecký jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 902 402 663
E-mail: zuzana@valiveloziska.sk



Ekonomické oddelení:

Stanislava Sjeklová

Slovenský, anglický , francúzsky jazyk
Tel.: +421 2 59 49 06 45
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 191 842
E-mail: stanislava@valiveloziska.sk

Veronika Hampelová

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 594 90 645
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 501 664
E-mail: veronika@valiveloziska.sk


Marketingové oddelení:

Lucia Husárová

Slovenský, anglický
Tel.:+421 32 640 12 03
Fax.:+421 32 640 12 03
GSM: +421 903 501 663
E-mail: lucia@valiveloziska.sk

Andrea Šimráková

Slovenský jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: + 421 910 915 664
E-mail: andrea@valiveloziska.sk


Prodejna Bratislava:

Róbert Smolárik

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 903 501 664
E-mail: robert@valiveloziska.sk

Matej Krampl

Slovenský, anglický jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 916 664
E-Mail: matej@valiveloziska.sk

Katarína Molitorisová

Slovenský, ruský jazyk
Tel.: +421 2 555 66 226
Fax.: +421 2 555 67 458
GSM: +421 910 503 669
E-mail: katarina@valiveloziska.sk



Mapa - Kde nás nájdete v Bratislave